De charme van papier tegenover de meetbaarheid van digitaal
Zo’n vijf jaar geleden vervingen veel organisaties hun printmagazines door een online magazine. Nu komen sommige organisaties daar weer van terug, KLM voorop. Wij zijn niet vóór of tegen; gedrukt en online hebben allebei voordelen
Hoe kies je? Vraag je vooral goed af welk doel je met je magazine nastreeft en voor welke doelgroep je het maakt.
Louise Cornelis is zelfstandig tekst- en communicatie-adviseur. Ze helpt schrijvende professionals in organisaties betere teksten te maken. Door training, coaching, tekstadvies en redactie. Louise traint onder meer Haagse ambtenaren in het resultaatgericht rapporteren, samen met Lyanne. Bij een kop koffie spraken ze over nut en noodzaak van schrijftrainingen.
Al een aantal keer verzorgde Koosje de eindredactie van ‘In the Pocket’, het jaarlijks magazine van Rabobank Utrecht voor eerstejaars studenten. Alle content voor het magazine wordt bedacht en geschreven door de studenten zelf.